četvrtak, 25 avgust 2016 12:30

Test provjera zdravstvene sposobnosti - upis 2016

Test provjera zdravstvene sposobnosti održaće se dana 29. i 30.08.2016. godine.
Opštim ljekarskim pregledom vrši se detaljan pregled svakog kandidata u donjem vešu. Prilikom dolaska na Policijsku akademiju polaznici moraju biti prikladno obučeni i sa sobom donijeti samo identifikaciona dokumenta (lična karta, vozačka dozvola...)

Za dodatne informacije možete se informisati na broj telefona: 067-184-292

Da bi pogledali spisak pritisnite opširnije

 

  29.08.2016.god. u 08.00h
1 Knežević Balša Podgorica M
2 Brajković Jovana Podgorica Ž
3 Milačić Filip Podgorica M
4 Bijelić Mirko Podgorica M
5 Kljajević Božidar Podgorica M
6 Huremović Almin Podgorica M
7 Zeković Vasko Podgorica M
8 Leković Nikola Podgorica M
9 Marković Vukoman Podgorica M
10 Filipović Milica Podgorica Ž
11 Tatar Miloš Podgorica M
12 Krcunović Đorđije Podgorica M
13 Saitaj Andrea Podgorica Ž
14 Dragović Jovan Podgorica M
15 Radunović Milica Podgorica Ž
16 Pejović Vanja Podgorica M
17 Vujasevic Bojan Podgorica M
18 Vratnica Budimir Podgorica m
19 Radulović Filip Podgorica m
20 Radević Milija Podgorica m

 

  29.08.2016.god. u 09.00h
1 Stanović Nikola Podgorica m
2 Ajković Jovana Podgorica ž
3 Protić Filip Podgorica m
4 Bušković Jevrem Podgorica m
5 Radošević Milisav Podgorica m
6 Mugoša Danilo Podgorica m
7 Popović Miloš Podgorica m
8 Memčević Ilirijana Podgorica ž
9 Mijovic Vasilije Podgorica M
10 Ljajcaj Linda Podgorica Z
11 Vulicevic Nikolina Podgorica Z
12 Ivanovic Savo Podgorica M
13 Kazic Filip Podgorica M
14 Gosovic Miodrag Podgorica M
15 Milačić Miljan Podgorica M
16 Bulatovic Danilo Podgorica M
17 Mugosa Jovan Podgorica M
18 Bojovic Robert Podgorica M
19 Durakovic Djoko Podgorica M
20 Popovic Nemanja Podgorica M

 

  29.08.2016.god. u 10.00h
1 Junčević Kristina Podgorica Ž
2 Milošević Ivan Podgorica M
3 Đurović Marko Podgorica M
4 Ostojić Marijana Podgorica Ž
5 Vujisić Anđela Podgorica Ž
6 Milošević Martina Podgorica Ž
7 Ivanović Stefan Podgorica M
8 Bulatović Dragan Podgorica M
9 Vlahović Nikolina Podgorica Ž
10 Spahić Luka Podgorica M
11 Đuretić Nemanja Podgorica M
12 Čović Đurđina Podgorica Ž
13 Racković Danilo Podgorica M
14 Neljković Arnad Podgorica M
15 Ramović Ajdin Podgorica M
16 Mišurović Stefan Podgorica M
17 Vlahović Aleksandar Podgorica M
18 Dabanović Luka Podgorica M
19 Stanišić Dijana Podgorica ž
20 Đuretić Ruža Podgorica Ž

 

  29.08.2016.god. u 11.00h
1 Spasojević Pavle Podgorica M
2 Alijaj Andrea Podgorica Ž
3 Matović Veselin Podgorica M
4 Bečić Danilo Podgorica M
5 Škatarić Nikola Podgorica M
6 Šćekić Marko Podgorica M
7 Vlahović Aleksandar Podgorica M
8 Gazivoda Balša Podgorica M
9 Zonjić Vanja Bar Ž
10 Marović Srboljub Bar M
11 Agović Zijad Bar M
12 Rutović Nemanja Bar M
13 Klisić Milena Bar Ž
14 Babović Nemanja Bar m
15 Cimbaljević Darko Bar m
16 Alomerović Almin Bar M
17 Vukić Milena Bar Ž
18 Marljukić Ivan Bar M
19 Karalić Irfan Bar M
20 Đurnić Vaso Bar M

 

  29.08.2016.god. u 13.00h
1 Vukčević Neonila Bar Ž
2 Smailović Omer Bar M
3 Nurković Aldin Bar M
4 Caković Spasoje Bar M
5 Jovančević Stefan Berane M
6 Petrović Stefan Berane M
7 Ralević Nemanja Berane M
8 Marsenić Đorđe Berane M
9 Cikotić Demir Berane M
10 Skenderović Amel Berane M
11 Đurišić Radenko Berane M
12 Veljić Anđela Berane Ž
13 Obradović Mira Berane Ž
14 Barjaktarović Milomir Berane M
15 Barjaktarović Miladin Berane M
16 Trifunović Kristina Berane Ž
17 Joksimović Tomislav Berane M
18 Raković Bojan Berane m
19 Šćekić Jovana Berane ž
20 Idrizović Ildan Berane M

 

  29.08.2016.god. u 14.00h
1 Obradovic Vladana Berane Z
2 Uković Šefko Berane M
3 Bućković Veselinka Berane Ž
4 Bulatović Irena Bijelo Polje Ž
5 Softić Semir Bijelo Polje M
6 Furtula Aleksandra Bijelo Polje Ž
7 Adžić Boško Bijelo Polje M
8 Veličković Vojin Bijelo Polje M
9 Zoronjić Haris Bijelo Polje M
10 Međedović Armin Bijelo Polje M
11 Madžgalj Kristina Bijelo Polje Ž
12 Mehović Adel Bijelo Polje m
13 Knežević Nemanja Bijelo Polje m
14 Nikolić Aleksandar Bijelo Polje m
15 Kujović Amer Bijelo Polje m
16 Radović Luka Bijelo Polje m
17 Filipović Radovan Bijelo Polje m
18 Nišavić Svetozar Bijelo Polje M
19 Alilović Bilsen Bijelo Polje M
20 Ivanović Mirko Bijelo Polje M

 

  30.08.2016.god. u 08.00h
1 Kalezić Jovan Danilovgrad M
2 Marković Vuk Danilovgrad M
3 Vuletić Milica Danilovgrad Ž
4 Barović Matija Danilovgrad M
5 Novaković Blagota Danilovgrad M
6 Gomilanović Stefan Danilovgrad M
7 Bulatović Ivan Danilovgrad M
8 Grozadnic Filip Niksic M
9 Koprivica Milos Niksic M
10 Koprivica Milica Niksic Ž
11 Radojicic Milos Niksic M
12 Djedovic Marko Niksic M
13 Samardžić Miloš Nikšić M
14 Đilas Darko Nikšić M
15 Đurđevac Miloš Nikšić M
16 Jaćimović Stevan Nikšić M
17 Perunović Žana Nikšić Ž
18 Đurović Miloš Nikšić M
19 Dubak Kristina Nikšić Ž
20 Kadić Todor Nikšić M

 

  30.08.2016.god. u 09.00h
1 Bijelić Marija Nikšić Ž
2 Jovanović Marko Nikšić M
3 Janjušević Zorana Nikšić Ž
4 Medojević Blažo Nikšić M
5 Tomanović Joko Nikšić M
6 Đukanović Miloš Nikšić M
7 Đuranović Luka Nikšić M
8 Šekarić Jelena Nikšić Ž
9 Delić Stefan Nikšić M
10 Mašulović Nikola Nikšić M
11 Tomašević Nikola Nikšić M
12 Knežević Marija Nikšić Ž
13 Dožić Ilija Nikšić M
14 Vukićević Sanja Nikšić Ž
15 Pejović Mihailo Nikšić M
16 Goranović Nada Nikšić Ž
17 Đurović Filip Nikšić M
18 Gušić Marko Nikšić M
19 Božović Sara Nikšić Ž
20 Gojković Mirjana Nikšić Ž

 

  30.08.2016.god. u 10.00h
1 Krunić Aleksandra Nikšić Ž
2 Roganović Nevena Nikšić Ž
3 Pajović Marija Nikšić Ž
4 Pantović Ivan Nikšić M
5 Balšić Rade Bijelo Polje M
6 Jacimovic Sladjana Bijelo Polje Ž
7 Hasanagic Ahmed Bijelo Polje M
8 Popara Emin Bijelo Polje M
9 Veličković Vukadin Bijelo Polje M
10 Mujanović Aldin Bijelo Polje M
11 Šćekić Miloš Bijelo Polje M
12 Trubljanin Demir Bijelo Polje M
13 Maraš Jelena Bijelo Polje Ž
14 Grubović Filip Bijelo Polje M
15 Božović Milica Bijelo Polje Ž
16 Obradović Nenad Bijelo Polje M
17 Begović Nihad Bijelo Polje M
18 Konatar Marija Bijelo Polje Ž
19 Kolić Mirza Bijelo Polje Ž
20 Drobnjak Dražen Bijelo Polje M

 

  30.08.2016.god. u 11.00h
1 Petrović Violeta Budva Ž
2 Selić Jovana Budva Ž
3 Milošević Olivera Cetinje Ž
4 Lagator Nikola Cetinje M
5 Bulajić Nikola Herceg Novi M
6 Dabanović Miloš Herceg Novi M
7 Fuštić Nataša Herceg Novi Ž
8 Tafa Armin Herceg Novi M
9 Damjanić Marija Herceg Novi Ž
10 Mijatović Dragan Kolašin M
11 Bojić Đuro Kolašin M
12 Perović Srđan Kolašin M
13 Rašović Dijana Kolašin Ž
14 Šuković Momir Kolašin M
15 Radmanović Nemanja Kolašin M
16 Šuković Luka Kolašin M
17 Roganović Danijela Kotor Ž
18 Kašćelan Nikola Kotor M
19 Rakočević Miljan Mojkovac M
20 Kandić Miloš Plužine M

 

  30.08.2016.god. u 13.00h
1 Skenderović Sadam Petnjica M
2 Durakovic Amar Petnjica M
3 Durakovic Enes Petnjica M
4 Durakovic Edis Petnjica M
5 Marković Filip Plav M
6 Radenović Milovan Plav M
7 Kolašinac Adis Plav M
8 Gojković Nikola Plav M
9 Đuričanin Bojana Plav Ž
10 Kljajević Milivoje Pljevlja M
11 Cmiljanić Diko Pljevlja M
12 Lončar Igor Pljevlja M
13 Aljićević Mirnes Pljevlja M
14 Marković Mladen Pljevlja M
15 Ajanović Ela Pljevlja M
16 Potpara Ivan Pljevlja M
17 Knežević Darko Pljevlja M
18 Kečina Sofija Pljevlja Ž
19 Posuka Goran Pljevlja M
20 Gačević Andrija Pljevlja M

 

  30.08.2016.god. u 14.00h
1 Camic Denis Rozaje M
2 Halilovic Deso Rozaje M
3 Murić Mensur Rožaje M
4 Đurović Saša Rožaje M
5 Zekić Vasilije Rožaje M
6 Kuč Dženis Rožaje M
7 Nenezić Radoš Šavnik M
8 Bijelić Radonja Šavnik M
9 Perović Nemanja Tivat M
10 Popović Dušanka Tivat ž
11 Bogdanović Nikola Tivat M
12 Ibrahimi Enis Ulcinj M
13 Kaplamović Asim Ulcinj M
14 Peric Nemanja Ulcinj M
15 Suljović Mahir Ulcinj M
16 Radošević Novak Ulcinj M
17 Hota Robert Ulcinj M
18 Perić Nemanja Ulcinj M
19 Terzić Uroš Žabljak M
20 Obradović Ranko Žabljak M
21 Zeković Nikola Žabljak M
Pročitano 3877 puta